PELAAJATILASTO 2005-2006

STOP I

NimiPelitVoitot+pisteet-pisteetVoitto%Pistesuhde+/-+/peli-/peliTasoitus
Nieminen Aki483140431864,581,27868,426,638
Nikkanen Pasi724859745566,671,311428,296,328
Oittinen Juha734559546461,641,281318,156,368
Virkki Kari724458449161,111,19938,116,828
Virolainen Seppo654252641764,621,261098,096,428
Riku Salonen20813916040,000,87-216,958,007
JOUKKUE3502182845230562,291,235408,136,59

PELAAJATILASTO 2005-2006

STOP II

NimiPelitVoitot+pisteet-pisteetVoitto%Pistesuhde+/-+/peli-/peliTasoitus
Elomaa Jukka664556240868,181,381548,526,189
Gripenberg Mikael51294720,000,62-185,809,406
Järvi Matti532438441545,280,93-317,257,837
Kantonen Joni54453180,001,45149,006,209
Karjalainen Juha613548541957,381,16667,956,878
Salonen Jyrki522440738546,151,06227,837,408
Toivonen Ville582339248239,660,81-906,768,317
JOUKKUE3001562304218752,001,051177,687,29

STOP Pelaajatilasto malliin Pelika

PELAAJANieminen Aki
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet47474132504036422841
Pelatut pelit5554554555
Keskiarvo / Kierros99881089868
Keskiarvo / Kausi9999999988
+- / kierros152113311366-188
Voitetut pelit / Kierros4432533313
Voitetut pelit / Kausi481113182124272831

PELAAJANikkanen Pasi
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet3645273150504040474060414743
Pelatut pelit55545545557557
Keskiarvo / Kierros79581010108989896
Keskiarvo / Kausi78778888988898
+- / kierros-622-17123341691210221815-17
Voitetut pelit / Kierros24125543435442
Voitetut pelit / Kausi267914192326303338424648

PELAAJAOittinen Juha
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet4050393238502928394453704538
Pelatut pelit55545555556756
Keskiarvo / Kierros81088810668991096
Keskiarvo / Kausi89988988888888
+- / kierros631-14-230-18-14618115218-10
Voitetut pelit / Kierros35222511344742
Voitetut pelit / Kausi38101214192021242832394345

PELAAJAVirkki Kari
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet4150322945502627433360654241
Pelatut pelit55545545556756
Keskiarvo / Kierros81067910759710987
Keskiarvo / Kausi89888988888888
+- / kierros330-10-71821-7-2020-1024285-2
Voitetut pelit / Kierros35114511426632
Voitetut pelit / Kausi3891014192021252733394244

PELAAJAVirolainen Seppo
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet43463232323923504633604149
Pelatut pelit5554554555656
Keskiarvo / Kierros996868610971088
Keskiarvo / Kausi9988887888888
+- / kierros624-51-118-42620-733513
Voitetut pelit / Kierros3422232542634
Voitetut pelit / Kausi37911131618232729353842

PELAAJARiku Salonen
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet27164353
Pelatut pelit5456
Keskiarvo / Kierros5499
Keskiarvo / Kausi5567
+- / kierros-18-241110
Voitetut pelit / Kierros1034
Voitetut pelit / Kausi1148


STOP II Pelaajatilasto malliin Pelika

PELAAJAElomaa Jukka
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet504662505045414734554636
Pelatut pelit567555555765
Keskiarvo / Kierros108910109897887
Keskiarvo / Kausi1099999999999
+- / kierros31-219203720924-835-4
Voitetut pelit / Kierros535554342432
Voitetut pelit / Kausi5813182327303436404345

PELAAJAGripenberg Mikael
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet29
Pelatut pelit5
Keskiarvo / Kierros6
Keskiarvo / Kausi6
+- / kierros-18
Voitetut pelit / Kierros1
Voitetut pelit / Kausi1

PELAAJAJärvi Matti
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet34574231434739284023
Pelatut pelit6655555565
Keskiarvo / Kierros61086998675
Keskiarvo / Kausi6887888887
+- / kierros-151811-161317-1-18-13-27
Voitetut pelit / Kierros2541342120
Voitetut pelit / Kausi271112151921222424

PELAAJAKantonen Joni
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet45
Pelatut pelit5
Keskiarvo / Kierros9
Keskiarvo / Kausi9
+- / kierros14
Voitetut pelit / Kierros4
Voitetut pelit / Kausi4

PELAAJAKarjalainen Juha
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet435110393741424443405936
Pelatut pelit571555555675
Keskiarvo / Kierros9710878899787
Keskiarvo / Kausi988888888888
+- / kierros8336597175-1017-4
Voitetut pelit / Kierros341333333252
Voitetut pelit / Kausi378111417202326283335

PELAAJASalonen Jyrki
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet44344340473931454341
Pelatut pelit5555555665
Keskiarvo / Kierros9798986878
Keskiarvo / Kausi9888888888
+- / kierros12-11145252-19-1-105
Voitetut pelit / Kierros3133420323
Voitetut pelit / Kausi34710141616192124

PELAAJAToivonen Ville
Ottelukierros1234567891011121314
Saadut pisteet4644433424404037312825
Pelatut pelit56655555565
Keskiarvo / Kierros97775887655
Keskiarvo / Kausi98887777777
+- / kierros171-8-10-23-110-10-32-25
Voitetut pelit / Kierros44221233200
Voitetut pelit / Kausi48101213151821232323


Ranking STOP + STOP II pistesuhteen mukaan (tästä on Parkin pelit poistettu)

NimiPelitVoitot+pisteet-pisteetVoitto%Pistesuhde+/-+/peli-/peliTasoitus
Kantonen Joni54453180,001,45149,006,209
Elomaa Jukka614252137668,851,391458,546,169
Nikkanen Pasi624050539764,521,271088,156,408
Oittinen Juha633750641258,731,23948,036,548
Nieminen Aki432735729262,791,22658,306,798
Virolainen Seppo553443436961,821,18657,896,718
Karjalainen Juha563244338457,141,15597,916,868
Virkki Kari623549144856,451,10437,927,238
Salonen Jyrki472036036342,550,99-37,667,728
Järvi Matti482033738541,670,88-487,028,027
Toivonen Ville532035244337,740,79-916,648,367
Riku Salonen1559612833,330,75-326,408,536
Gripenberg Mikael51294720,000,62-185,809,406